Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   9:01
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   9:02
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   9:04
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   9:08
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   9:09
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   9:10
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   9:11
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   9:13
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   9:15
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   9:17
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   9:17
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   9:18
8,4 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:19
8,8 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:19
9,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   9:22
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:23
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:24
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:26
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:27
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:29
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:31
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:32
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:34
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:35
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:37
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   9:39
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   9:41
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   9:42
18,1 Bory Interaktivní plán dopravy   9:44
18,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:44
21,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   9:49
21,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   9:51
22,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   9:52
22,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy   9:53
23,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:54
24,8 Borská pole Interaktivní plán dopravy 9:56