Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   16:07 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   16:07 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   16:10
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:11
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   16:13
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:16
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   16:17
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:18
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:19
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:20
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   16:22
10,8 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:23
11,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:25
12,1 Bory Interaktivní plán dopravy 16:27