Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:43
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:43
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   15:44
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:48
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:49
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:51
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   15:52
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   15:53
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:58
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   16:00
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   16:02 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 16:03   V