Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:58
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:58
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:59
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:03
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:04
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:06
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   17:07
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:08
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:13
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:15
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:17 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 17:18   V