Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   15:17 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   15:17 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:20
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:21
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   15:23
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:25
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:26
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:28
8,5 Čermákova Interaktivní plán dopravy   15:29
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:31
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 15:33