Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:53
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:53
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:54
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:58
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:59
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:01
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   15:02
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   15:03
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:08
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:10
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   15:12 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 15:13   V