Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:03
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:03
1,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:04
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   14:08
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   14:09
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   14:11
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   14:12
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   14:13
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   14:18
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   14:20
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   14:22 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 14:23   V