Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   13:37 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:37 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:40
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:41
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   13:43
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:45
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:46
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:48
8,5 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:49
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:51
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 13:53