Detail spoje » Bus 26
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Luny Interaktivní plán dopravy   13:13
1,1 Bory Interaktivní plán dopravy   13:15
1,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:15
2,4 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:16
4,9 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:20
5,7 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:21
6,3 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:23
6,9 Severní Interaktivní plán dopravy   13:24
7,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:25
10,4 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:30
11 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:32
12,8 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:34 V
13,3 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 13:35   V