Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:03
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:04
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:07
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   15:09
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   15:11
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   15:12
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   15:13
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   15:15
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:16
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:18
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:20
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:21
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:22
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:23
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:25
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:26
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:27
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 15:29  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;