Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   11:00
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   11:01
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:04
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   11:06
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   11:08
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   11:09
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   11:10
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   11:12
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   11:13
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   11:15
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:17
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   11:18
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:19
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   11:20
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   11:22
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   11:23
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   11:24
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 11:26  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;