Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:19
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:20
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:23
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   13:25
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   13:27
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   13:28
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   13:29
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   13:31
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   13:32
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   13:34
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:36
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:37
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:38
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   13:39
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   13:41
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   13:42
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   13:43
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 13:45  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;