Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   12:00
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   12:01
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:04
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   12:06
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   12:08
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   12:09
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   12:10
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   12:12
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   12:13
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   12:15
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   12:17
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   12:18
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   12:19
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   12:20
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   12:22
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   12:23
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   12:24
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 12:26  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;