Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:30
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:31
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:34
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   10:36
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   10:38
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   10:39
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   10:40
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   10:42
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   10:43
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   10:45
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:47
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   10:48
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:49
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   10:50
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   10:52
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   10:53
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   10:54
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   10:56
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   10:58
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 11:00