Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:33
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:34
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:37
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   15:39
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   15:41
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   15:42
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   15:43
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   15:45
4,3 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:46
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:48
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:50
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:51
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:52
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:53
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:55
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:56
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:57
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 15:59  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;