Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   12:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   12:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   12:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   12:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   12:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   12:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   12:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   12:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   12:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   12:19
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   12:20
7 Těšínská Interaktivní plán dopravy   12:23
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   12:24
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   12:25
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   12:27
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   12:29
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:32
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   12:34
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 12:36