Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   11:14
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   11:14
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   11:16
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   11:17
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   11:18
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   11:19
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   11:22
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:25
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   11:27
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 11:29  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;