Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:48
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:49
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:52
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:54
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:56
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   10:58
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   10:59
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   11:00
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   11:01
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 11:03