Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   20:46
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   20:47
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   20:48
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   20:49
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   20:51
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   20:52
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:55
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:56
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:58
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:00
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:02
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   21:03
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   21:04
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   21:05
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   21:06
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 21:08