Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   19:56
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:56
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:58
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:59
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:00
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:01
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:03
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:06
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:08
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:10
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   20:12
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   20:13
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   20:15
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   20:16
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   20:18
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 20:20