Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   19:20
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   19:21
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   19:22
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:24
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:26
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:27
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:30
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:31
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:33
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:35
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:37
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:39
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:40
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:41
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:42
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 19:44