Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   10:50
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   10:50
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   10:52
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   10:53
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   10:54
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:55
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:58
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:01
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   11:03
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   11:05
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   11:07
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   11:08
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   11:10
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   11:11
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   11:13
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 11:15