Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   10:02
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   10:02
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   10:04
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   10:05
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   10:06
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:07
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:10
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:13
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:15
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 10:17  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;