Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   9:26
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   9:27
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   9:28
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   9:30
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   9:32
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   9:33
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   9:36
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   9:37
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:40
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   9:42
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   9:44
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   9:46
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   9:47
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   9:48
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   9:49
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 9:51