Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   12:25
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   12:26
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   12:27
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   12:29
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   12:31
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   12:32
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   12:35
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   12:36
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:39
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:41
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   12:43
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   12:45
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   12:46
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   12:47
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   12:48
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 12:50