Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   11:24
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   11:25
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:28
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   11:30
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   11:32
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   11:34
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   11:35
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   11:36
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   11:37
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 11:39