Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   23:11
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   23:12
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   23:13
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   23:14
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   23:16
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   23:17
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   23:20
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   23:21
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   23:23
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   23:25
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   23:27
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   23:28
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   23:29
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   23:30
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   23:31
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 23:32