Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   21:16
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   21:17
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   21:18
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   21:19
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   21:21
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   21:22
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   21:25
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   21:26
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:28
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:30
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:32
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   21:33
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   21:34
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   21:35
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   21:36
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 21:37