Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   20:50
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   20:50
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   20:52
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   20:53
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:54
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:55
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:57
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:59
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   21:01
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   21:03
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   21:05
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   21:06
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   21:08
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   21:09
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   21:11
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 21:12