Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   22:41
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   22:42
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   22:43
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   22:44
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   22:46
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   22:47
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   22:50
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   22:51
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   22:53
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   22:55
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:57
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   22:58
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   22:59
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   23:00
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   23:01
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 23:02