Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   22:20
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   22:20
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   22:21
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   22:22
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   22:23
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:24
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   22:26
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   22:28
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   22:30
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   22:32
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   22:34
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   22:35
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   22:37
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   22:38
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   22:40
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 22:41