Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   10:38
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   10:38
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   10:40
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   10:41
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   10:42
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:43
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:46
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:49
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:51
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 10:53  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;