Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:12
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:13
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:16
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:18
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:20
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   10:22
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   10:23
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   10:24
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   10:25
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 10:27