Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   19:46
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   19:47
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   19:48
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:50
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:52
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:53
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:56
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:57
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:59
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:01
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:03
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:05
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   20:06
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   20:07
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   20:08
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 20:10