Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   9:26
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   9:26
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   9:28
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   9:29
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   9:30
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   9:31
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   9:34
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:37
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   9:39
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 9:41  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;