Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:00
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:01
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:04
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   10:06
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   10:08
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   10:10
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   10:11
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   10:12
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   10:13
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 10:15