Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:33
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:34
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:36
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:38
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:39
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:40
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:42
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:45
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:46
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:49
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 17:52