Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:54
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:55
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:58
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:00
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:02
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:04
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:05
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:07
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:09
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:11
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:15