Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:48
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:49
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:51
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:53
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:54
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:55
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:57
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:00
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   18:01
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   18:04
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 18:07