Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Muzeum Interaktivní plán dopravy   17:24
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:25
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:28
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:30
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:32
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:34
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:35
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:37
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:39
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:41
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:45