Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:03
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:04
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:06
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:08
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:09
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:10
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:12
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:15
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:16
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:19
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 17:24