Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:18
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   17:19
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:21
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   17:23
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   17:24
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:25
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:27
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:30
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:31
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:34
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 17:39