Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:24
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:25
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:27
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:29
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:30
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:31
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:33
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:35
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:36
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:39
6,5 Muzeum Interaktivní plán dopravy 5:42  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019