Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:42
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   10:43
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:44
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:45
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:47
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:49
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:50
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:52
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:54
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:55
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:57
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:59
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   11:01
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   11:04
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   11:05
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   11:06
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   11:08
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   11:09
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   11:10
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   11:12
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   11:13
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 11:14