Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:32
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   15:32
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   15:33
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:35
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:36
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:37
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   15:40
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   15:42
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   15:45
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:46
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:48
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:49
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:50
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:53
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:55
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:57
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:58
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:00
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:01
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:02
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 16:05