Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   11:03
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   11:03
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   11:04
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   11:06
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   11:07
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   11:08
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   11:11
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   11:13
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   11:16
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   11:17
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   11:19
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   11:20
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   11:21
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   11:23
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   11:25
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   11:27
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   11:28
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   11:30
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:31
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   11:32
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 11:35