Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:33
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   9:33
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   9:34
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   9:36
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   9:37
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   9:38
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   9:41
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   9:43
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   9:46
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:47
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:49
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:50
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:51
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:53
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:55
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:57
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:58
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:00
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:01
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   10:02
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 10:05