Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   12:03
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   12:03
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   12:04
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:06
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   12:07
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   12:08
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   12:11
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   12:13
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   12:16
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   12:17
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   12:19
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   12:20
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   12:21
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   12:23
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   12:25
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   12:27
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   12:28
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   12:30
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   12:31
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   12:32
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 12:35