Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   10:33
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   10:33
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   10:34
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   10:36
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   10:37
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   10:38
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   10:41
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   10:43
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   10:46
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:47
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:49
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:50
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:51
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:53
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:55
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:57
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:58
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   11:00
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:01
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   11:02
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 11:05