Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:42
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   9:43
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:44
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   9:45
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   9:47
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   9:49
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   9:50
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   9:52
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   9:54
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   9:55
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   9:57
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   9:59
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   10:01
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:04
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   10:05
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   10:06
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   10:08
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   10:09
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   10:10
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   10:12
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   10:13
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 10:14